Skip to main content

Witaj
w OnlyGo

Kim jesteśmy?

OnlyGO to firma transportowa zatrudniająca kierowców i dostawców w każdym mieście w Polsce. Naszym pracownikom oferujemy najlepsze warunki rozliczania pracy na aplikacjach oraz korzystne rabaty na paliwo, części i myjnie automatyczne. Dzięki podłączeniu pod e-kasy, nasi pracownicy mogą przyjmować transakcje gotówkowe bez posiadania kasy fiskalnej.

OnlyGO rozpoczęło swoją działalność w 2016 roku, obsługując samochody flotowe w największych miastach Polski. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, dla których najważniejsza jest obsługa naszych pracowników, cechująca się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Naszym celem jest stworzenie stabilnych miejsc pracy dla kierowców TAXI i dostawców jedzenia, jednocześnie obniżając koszty utrzymania pojazdów. W OnlyGO nie musisz zakładać działalności gospodarczej — zatrudnimy Cię na umowę zlecenie.

Nasi pracownicy mogą skorzystać z licznych benefitów, takich jak program MULTISPORT zapewniający nieograniczony dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych w Twoim mieście czy zniżki na zakupy części mechanicznych i materiałów eksploatacyjnych w największym magazynie w Polsce - Auto Partner.

Jeśli szukasz stabilnej pracy jako kierowca TAXI lub dostawca jedzenia, dołącz do OnlyGO i przekonaj się, że warto!

Nasza misja

Gdzie możemy Cię zatrudnić?

Działamy na terenie całej Polski, min. Koszalin, Trójmiasto, Elbląg, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Gorzów Wlk., Włocławek, Poznań, Płock, Białystok, Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Wrocław, Kalisz, Częstochowa, Legnica, Wałbrzych, Radom, Kielce, Lublin, Opole, Kraków, Tarnów, Śląsk, Rzeszów, Bielsko-Biała

Koszalin

Trójmiasto

Elbląg

Olsztyn

Szczecin

Gorzów Wlk.

Bydgoszcz

Toruń

Białystok

Warszawa

Radom

Kielce

Częstochowa

Łódź

Płock

Włocławek

Poznań

Zielona Góra

Kalisz

Wrocław

Legnica

Wałbrzych

Opole

Aglomeracja Śląska

Kraków

Bielsko-Biała

Tarnów

Rzeszów

Lublin

Współpracujemy z firmami

Masz pytanie?
Jeżeli chcesz o coś dopytać, zapraszamy do osobistej wizyty w naszym biurze obsługi klientów w Krakowie, przy ul. Sołtysowskiej 1, lub kontaktu w dogodnej dla Ciebie formie.