Zmieniamy ceny przejazdu za kilometr z UberX!

Drogi Kierowco,

przychodzimy do Ciebie z dobrą wiadomością. Zmieniliśmy ceny przejazdu UberX za każdy przebyty przez Ciebie kilometr - teraz na tym odcinku jest to nawet złotówka! Oznacza to, że od teraz współdziałający razem z Tobą kierowcy mają szansę, aby generować większe wpływy za każdy z przejazdów. Korzystaj i ciesz się podróżami z UberX w nowych, korzystnych cenach.

Zmiany w stawkach przejazdowych obowiązywać będą w: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi i na Śląsku i wyglądają następująco:


Zmiany cen dla UberX

 

Nie daj się zwieść nieprawdziwym informacjom

Doszły nas słuchy, że konkurencyjne firmy stosują działania kategoryzujące się jako czarny PR, wprowadzając naszych partnerów i kierowców w błąd, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pilnujemy tego, aby informować Was na bieżąco i przekazywać rzetelne informacje. Jeżeli jednak zastanawiasz się, z którą z aplikacji do zamawiania usług transportu samochodowego podjąć współpracę, miej na uwadze kilka szczegółów.

• Do podstawowych usług oprócz standardowej stawki przejazdowej za przebyty kilometr, Uber uwzględnia również wynagrodzenie za każdą ze spędzonych w drodze minut. Pamiętaj, że warto zrobić research i dowiedzieć się jak na ten aspekt patrzą pozostali;
• Każda z aplikacji, która notuje zlecenie na kurs przejazdowy, zobligowana jest do doliczenia do prowizji podatku VAT. Jeżeli tego nie wykona, ostrzeżenie podatkowe Ministerstwa Finansów informuje o sankcjach dla partnerów i kierowców z tego tytułu;
• Tak zwana prowizja za możliwość pośrednictwa w Uber jest stała i wynosi 25%.


To jeszcze nie koniec

Jako kierowca Ubera możesz skorzystać z promocji obniżonej opłaty, na rzecz prowizji Uber, która po zmniejszeniu wynieść może nawet 2%.

Promocja wspomnianej wyżej oferty obowiązuje w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi i na Śląsku.

 

Opieraj się tylko na informacjach prawdziwych, współdziałaj z Uberem i dołącz do naszych kierowców.

 

Najpopularniejsze wpisy na blogu OnlyGo

Chcesz zostać kierowcą Uber, Bolt lub Free Now?
Pracuj jako kierowca z OnlyGo. Zadzwoń teraz i zapytaj ile będziesz zarabiać tygodniowo:

Praca Uber
Sprawdź jak łatwo możesz zostać kierowcą Ubera.
Kliknij logo Ubera poniżej.

Praca Bolt
Zobacz jak szybko możesz zostać kierowcą Bolta.
Kliknij logo Bolta poniżej.

Praca Free Now
Dowiedz się jak zostać kierowcą Free Now i zacząć zarabiać.
Kliknij logo Free Now poniżej.