Skip to main content

Ile zarabia kierowca Freenow?

Freenow to aplikacja przewozowa, ciesząca się wciąż rosnącą popularnością. Współcześnie samochody, oznaczone logo marki, spotkać można już niemalże w całej Europie. Również w Polsce zainteresowanie usługami firmy sukcesywnie wzrasta. Jego odzwierciedleniem jest z kolei rosnące zapotrzebowanie na pracowników, którzy będą chcieli podjąć zatrudnienie na stanowisku kierowcy. Jeśli rozważasz taką ścieżkę kariery i chcesz wiedzieć, ile zarabia kierowca Freenow, zapraszamy do lektury.

Ile zarabia kierowca FreeNow?

Czy kierowcy Freenow pracują na własnej działalności?

Zanim dowiesz się, ile zarabia kierowca Freenow, warto zapoznać się z wymogami formalnymi, związanymi z pracą na tym właśnie stanowisku. Jednym z nich jest możliwość podjęcia pracy, bez konieczności otwierania własnej działalności gospodarczej. Firma Freenow podpisuje z pracownikami stosowną umowę, a rozliczenie dochodów odbywa się na podstawie dokumentu, którym jest PIT-11.

Lex Uber a praca taksówkarza – co musisz wiedzieć?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, każda osoba, świadcząca usługi taksówkarskie, musi posiadać licencję oraz poruszać samochodem, wyposażonym w taksometr i lampy TAXI. Chcąc podjąć zatrudnienie na stanowisku kierowcy Freenow, należy również posiadać ważne prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności i aktualne badania lekarskie. Jak widać, wymagania nie różnią się tutaj znacząco od tych, które stawiane są przez inne firmy przewozowe. Różnica dotyczy przede wszystkim tego, ile zarabia kierowca Freenow w porównaniu do zarobków na tożsamych stanowiskach, oferowanych w pozostałych aplikacjach.

Ile zarabia kierowca freenow i jak współpracować z aplikacja freenow?

Jak pracować z aplikacją Freenow?

Dzięki aplikacji Freenow każda osoba zatrudniona na stanowisku taksówkarza, może przyjmować zlecenia z pominięciem centrali. Taka przejrzysta komunikacja na linii pasażer-kierowca, umożliwia zbudowanie stałej bazy klientów oraz racjonalne planowanie czasu pracy.

Jak nietrudno się domyślić, z zalet aplikacji korzystają nie tylko zawodowi kierowcy, dla których praca taksówkarza jest podstawową formą zarobku, ale również i osoby, chcące dorobić nieco do domowego budżetu. To właśnie pracownik decyduje, ile czasu chce i może poświęcić na pracę zarobkową z wykorzystaniem aplikacji. Częstotliwość i długość wykonywanych kursów, będzie wpływała z kolei na to, ile zarabia kierowca Freenow na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Ile zarabia kierowca Freenow?

Na to pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jak już wspomnieliśmy, zarobki kierowców uzależnione będą przede wszystkim od długości kursów i ich częstotliwości. Jak pokazuje praktyka, korzystając z aplikacji Freenow można zarobić nawet 50 zł netto za godzinę. Sprzyja temu m.in. niska prowizja, wynosząca niespełna 25%, co plasuje firmę na pierwszej pozycji, wśród innych aplikacji mobilnych. Dodatkowym źródłem zarobku mogą być również napiwki, związane m.in. z coraz częstszym wykorzystywaniem aplikacji przez klientów biznesowych. Firma oferuje także atrakcyjny system premiowy oraz bonusy, dzięki którym zarobki kierowcy Freenow mogą być zdecydowanie wyższe.

Zarobki kiierowcy Freenow w firmie onlygo w Krakowie

Ile zarabia kierowca Freenow w poszczególnych województwach?

Średnia stawka za godzinę pracy z aplikacją Freenow, wynosi aktualnie ok. 32 zł brutto, zaś za pojedynczy przejazd kierowca nie może zarobić mniej, niż 10 zł. Zdecydowanie wyższymi zarobkami mogą poszczycić się kierowcy z województwa małopolskiego, pomorskiego czy mazowieckiego, gdzie godzina pracy może kosztować nawet ponad 50 zł!

Co ciekawe, średnia stawka za jeden przejazd w województwie małopolskim wynosi ok. 17,50 zł, zaś w mazowieckim nieco ponad 19 zł. Zdecydowanie niższe wypłaty otrzymują z kolei kierowcy w województwie śląskim, zachodniopomorskim czy podlaskim. Ile zarabia kierowca Freenow w tych regionach kraju? Jak się okazuje, stawki wahają się tutaj od 22 zł do niespełna 23 zł brutto za godzinę pracy.

Jak zwiększyć zarobki na stanowisku kierowcy Freenow?

Jak już wspomnieliśmy, to, ile zarabia kierowca Freenow, zależy od kilku niezwykle istotnych czynników. Przede wszystkim będzie to czas, poświęcony na pracę z aplikacją, liczba odbytych kursów i ich długość. Wypłatę zwiększają również bonusy i systemy premiowe, oferowane przez firmę, ale także i napiwki od zadowolonych z usług klientów. Lepsze stawki można uzyskać poprzez umieszczenie na swoich samochodach logo Freenow lub też wyrażenie zgody na przewóz zwierząt w aucie. To skuteczne sposoby, by zarobić jeszcze więcej w firmie, będącej aktualnie liderem rynku w obszarze aplikacji przewozowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy jako kierowca FREENOW z OnlyGo,
skontaktuj się z nami!

Najpopularniejsze wpisy na blogu OnlyGo

Chcesz zostać kierowcą Uber, Bolt lub Free Now?
Pracuj jako kierowca z OnlyGo. Zadzwoń teraz i zapytaj ile będziesz zarabiać tygodniowo:

Praca Uber
Sprawdź jak łatwo możesz zostać kierowcą Ubera.
Kliknij logo Ubera poniżej.

Praca Bolt
Zobacz jak szybko możesz zostać kierowcą Bolta.
Kliknij logo Bolta poniżej.

Praca Free Now
Dowiedz się jak zostać kierowcą Free Now i zacząć zarabiać.
Kliknij logo Free Now poniżej.